Penzión

Penzión

ubytovanie lipták

Penzión Lipták je situovaný pri lyžiarskom a stredisku SnowParadise Veľká Rača v Oščadnici, pri parkovisku Ski-busov, 500 metrov od zjazdovky Laliky-Marguška.

Počas celého roka Vám ponúka ubytovanie pohodlne zariadených izbách so satelitným TV a bezplatným WiFi pripojením. V každej izbe môžete využívať súkromnú kúpeľňu s toaletou.

K dispozícii sú dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Na niektorých izbách je balkón s krásnym výhľadom na lyžiarsky svah a na panorámu Veľkej Rače.

Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosť s pohodlným posedením a TV. Pri penzióne sa nachádza vonkajšie posedenie s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku. V penzióne máte možnosť si objednať stravovanie vo forme raňajok a polpenzie.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore penziónu.

Výborná poloha penziónu uprostred nádhernej kysuckej prírody s množstvom turistických chodníkov v kombinácii s bohatými možnosťami aktívneho trávenia Vášho voľného času a zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu, oddychu a športového vyžitia.

V blízkom okolí penziónu sa môžete venovať turistike, cykloturistike, hubárčeniu či zberu lesných plodov. V okolí máte možnosť vyskúšať si lukostreľbu, lanovú dráhu, lezeckú stenu či bobovú dráhu alebo Adventure golf.

Penzión ponúka ubytovaným hosťom skipasy so zľavou.

Cenník

ORIENTAČNÉ CENY

Cena za lôžko

13.00 – 18.00 EUR

Miestna daň za ubytovanie

0.60 EUR

Parkovné

zdarma

Internet, WIFI

zdarma

Vybavenie

Fotogaléria

- Pre viac otázok nás neváhajte kontaktovať -